Zobacz wszystkie badania | Ból Pooperacyjny

Badania Kliniczne dla pacjentów z Bólem Pooperacyjnym

Jeśli po przebytej operacji chirurgicznej występuje u Ciebie przewlekły ból możesz być zainteresowany jednym z naszych badań klinicznych.

Obecnie poszukujemy chętnych do wzięcia udziału w naszym badaniu klinicznym dla osób z przewlekłym nerwobólem po operacji, któremu mogą towarzyszyć następujące objawy, występujące w miejscu przeprowadzenia operacji: uczucie pieczenia, bolesne uczucie zimna lub odczucie jak przy porażeniu prądem, w połączeniu z np.: wrażeniem mrowienia, uczuciem drętwienia i swędzenia.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w badaniu mogą:

  • Otrzymać zwrot kosztów podróży.
  • Pomóc przyszłym pokoleniom przyczyniając się do rozwoju nowych metod leczenia, poprzez udział w badaniach medycznych.
  • Otrzymać częste badania podczas wizyt w ośrodku badawczym, obejmujące np.: pomiar ciśnienia krwi, tętna.

Aby uzyskać więcej informacji i omówić swój potencjalny udział w badaniu z naszym zespołem, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy.


Zgłoś chęć wzięcia udziału 


Ochrona danych

Jako administrator danych osobowych witryny Accellacare, Accellacare zobowiązuje się do ochrony przekazanych przez Ciebie informacji. Za Twoją zgodą możemy wykorzystywać Twoje dane w celu znalezienia dla Ciebie odpowiednich badań klinicznych oraz informowania Cię o ich przebiegu.


W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę. Decyzja ta nie będzie mieć wpływu na legalność przetwarzania, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Ponadto w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Proszę mieć na uwadze, że poprzez wyrażenie zgody zgadza się Pan/Pani wyłącznie na ewentualny bezpośredni kontakt z Panem/Panią. Zgoda ta w żadnym wypadku nie oznacza włączenia do badania ani też do niczego Pana/Pani nie zobowiązuje. W celu uzyskania dalszych informacji na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez firmę Accellacare proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Wprowadź kod zabezpieczający:


Uwaga: Udział w badaniu klinicznym może, jednak nie musi przynieść Ci korzyści medycznych i masz prawo zrezygnować z udziału w dowolnym momencie bez podawania nam przyczyny. Twój lekarz rodzinny zostanie poinformowany o Twoim udziale i wszystkich ocenach medycznych, które zostaną przeprowadzone w ramach badania. Jeśli podczas badań zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowe wyniki, zarówno Ty i Twój lekarz rodzinny zostaniecie o tym poinformowani.