Zobacz wszystkie badania | Choroba Zwyrodnieniowa Stawów Kolanowych

Badania kliniczne Choroby Zwyrodnieniowej Stawu Kolanowego

Poszukujemy pełnoletnich ochotników do wzięcia udziału w naszych badaniach klinicznych dla osób u których zdiagnozowano chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego.

Jeśli cierpisz na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego i obecne leki na ból kolana nie przynoszą Ci ulgi to możesz być zainteresowany jednym z naszych badań klinicznych.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do udziału w badaniu mogą:

  • Otrzymać regularny pakiet badań podczas wizyt w ośrodku badawczym, obejmujący pomiar ciśnienia krwi, tętna, EKG, badania krwi i moczu, pomiar wzrostu i wagi itp.
  • Otrzymać regularne monitorowanie przez naszych lekarzy prowadzących badania kliniczne oraz nasz zespół medyczny w razie potrzeby.
  • Otrzymać wyniki dodatkowych badań przeprowadzanych podczas wizyt, które zostaną również przekazane ich lekarzowi rodzinnemu. 
  • Otrzymać zwrot kosztów podróży.
  • Otrzymać rekompensatę za poświęcony czas i wszelkie niedogodności. 

Aby uzyskać więcej informacji i omówić swój potencjalny udział w badaniu z naszym zespołem, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy.

Zgłoś chęć wzięcia udziału 


Ochrona danych

Jako administrator danych osobowych witryny Accellacare, Accellacare zobowiązuje się do ochrony przekazanych przez Ciebie informacji. Za Twoją zgodą możemy wykorzystywać Twoje dane w celu znalezienia dla Ciebie odpowiednich badań klinicznych oraz informowania Cię o ich przebiegu.


W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę. Decyzja ta nie będzie mieć wpływu na legalność przetwarzania, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Ponadto w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Proszę mieć na uwadze, że poprzez wyrażenie zgody zgadza się Pan/Pani wyłącznie na ewentualny bezpośredni kontakt z Panem/Panią. Zgoda ta w żadnym wypadku nie oznacza włączenia do badania ani też do niczego Pana/Pani nie zobowiązuje. W celu uzyskania dalszych informacji na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez firmę Accellacare proszę zapoznać się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności.

Wprowadź kod zabezpieczający:


Uwaga: Udział w badaniu klinicznym może, jednak nie musi przynieść Ci korzyści medycznych i masz prawo zrezygnować z udziału w dowolnym momencie bez podawania nam przyczyny. Twój lekarz rodzinny zostanie poinformowany o Twoim udziale i wszystkich ocenach medycznych, które zostaną przeprowadzone w ramach badania. Jeśli podczas badań zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowe wyniki, zarówno Ty i Twój lekarz rodzinny zostaniecie o tym poinformowani.